3 hvězdy, které chce mít v týmu trenér Antonio Conte, pokud převezme Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain bude brzy bez trenéra. Po skončení sezony totiž opustí klub kouč Mauricio Pochettino. Jeho nástupcem by se podle francouzského tisku mohl stát Ital Antonio Conte, který si však v případě podpisu smlouvy stanovil několik podmínek.

Pokud se trenér Antonio Conte stane novým lodivodem PSG, požaduje plnou kontrolu nad všemi přestupy. A tři posily, které chce v týmu mít, má už vyhlédnuté. Najdete je v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Paul Pogba (Manchester United)

Paul Pogba-Manchester United.jpg

V létě roku 2016 se stal Paul Pogba nejdražším hráčem fotbalové historie a mnozí od něho očekávali v novém působišti zázraky. To se ale nestalo a na hlavu francouzského reprezentanta se čas od času snáší kritika, což však nic nemění na faktu, že je to špičkový fotbalista.

Během 154 ligových zápasů dokázal nastřílet v dresu Manchesteru United 29 branek a připravil pro své spoluhráče řadu gólových šancí. Přesto jeho účinkování na Old Trafford budí vzhledem k astronomické přestupové ceně rozpaky a už nějaký čas se spekuluje o jeho odchodu z klubu. Pokud z Manchesteru odejde, pak to bude zcela zdarma, protože platná smlouva mu vyprší na konci června a on se stane volným hráčem. Podle portálu TransferMarkt činí jeho aktuální hodnota 55 milionů eur.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Marcus Rashford (Manchester United)

Marcus Rashford2.jpg

Marcus Rashford vlétl na scénu v Premier League v průběhu sezony 2015/16 a okamžitě na sebe upoutal velkou pozornost. Necelé čtyři měsíce poté, co debutoval v dresu Manchesteru United, už dostal první šanci v seniorské reprezentaci Albionu a zahrál si také na Euru ve Francii. Stal se tehdy ve věku 18 let a 228 dní nejmladším hráčem, který reprezentoval Anglii na evropském šampionátu.

Na Old Trafford byl v minulé sezoně Rashford nepostradatelný, v aktuálním ročníku už to ale tak úplně ono. Naskočil do 24 zápasů v Premier League, ale jen v polovině z nich byl v základní sestavě. Zaznamenal v nich čtyři góly a dvě asistence. V případě přestupu do PSG by francouzský klub musel sáhnout pořádně hluboko do kasy – portál TransferMark uvádí, že má hodnotu 70 milionů eur.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Romelu Lukaku (Chelsea)

Romelu Lukaku-Chelsea1.jpg

Belgický snajpr Romelu Lukaku přestoupil loni v létě z Interu Milán za 113 milionů eur do Chelsea, ale v londýnském klubu panuje z jeho výkonů zklamání a v médiích se horlivě spekuluje o jeho odchodu ze Stamford Bridge. Psalo se o návratu do Interu, ale také o přestupu do milánského AC.

Nyní se objevují zvěsti, že pokud by se stal novým koučem PSG Antonio Conte, osmadvacetiletého borce by chtěl mít v kádru francouzského šampiona. Nepovedená sezona sice cenu urostlého forvarda srazila dolů, portál TransferMarkt ji nyní vyčísluje na 85 milionů eur.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud