3 čeští brankáři mezi elitou. Kdo z nich dostal nejvyšší rating ve hře NHL 21?

Do posledního ročníku NHL zasáhli čtyři čeští brankáři. A minimálně tři z nich se objeví v akci i v příštím ročníku.

GetThumbNail.jpg

Nejlépe hodnoceným brankářem ve hře NHL 21 je Andrej Vasilevskij z Tampy Bay, jenž dostal rating 91. A jak jsou na tom Pavel Francouz, Petr Mrázek a David Rittich? Kdo z nich dostal nejvyšší rating? Podívejte se na následující kapitoly a zjistíte to.

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 4

Pavel Francouz (Colorado Avalanche) – 82

Pavel Francouz Colorado 3.jpg

Třicetiletý gólman Colorada má za sebou velmi dobrou sezonu, v základní části zasáhl do 34 zápasů a vychytal v nich 22 výher. Šest startů přidal i v play-off, v tom ale Avalanche vypadli dříve, než plánovali. O místo v bráně Colorada se Pavel Francouz dělí s Němcem Philippem Grubauerem, jenž ve hře NHL 21 dostal o dva body vyšší rating.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Petr Mrázek (Carolina Hurricanes) – 83

Petr Mrázek Carolina 4.jpg

Druhým nejlépe hodnoceným českým brankářem ve hře NHL 21 je Petr Mrázek, jenž byl v uplynulém ročníku jedničkou Caroliny, se kterou si podruhé v řadě zachytal v play-off. Na záda mu ale dýchá James Reimer, jemuž, stejně jako Mrázkovi, po příští sezoně skončí smlouva.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

David Rittich (Calgary Flames) - 84

David Rittich Calgary 19.jpg

Nejvyšší rating z českých brankářů dostal David Rittich, který v uplynulé sezoně odchytal za Calgary 48 zápasů v základní části a jeden v play-off. Osmadvacetiletý gólman byl jedničkou Flames, to se však od nové sezony změní. Kanadský klub totiž podepsal šestiletý kontrakt s Jacobem Markströmem.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud