3 brankáři ze slovenské ligy, o které by se mohly zajímat elitní české ligové kluby

3 brankáři ze slovenské ligy, o které by se mohly zajímat elitní české ligové kluby

3 brankáři ze slovenské ligy, o které by se mohly zajímat elitní české ligové kluby

Zimní přestupový trh se blíží a bude hodně zajímavé sledovat, jak se na něm budou chovat přední české ligové kluby. Budou lovit i nové brankáře?

O neotřesitelnou brankářskou jedničku Slavie Ondřeje Koláře je velký zájem ve Francii. Mezi třemi tyčemi Plzně sice působí Aleš Hruška, jenže tomu je už 34 let. Na Letné má zase nyní navrch Milan Heča, je však otázkou, co bude s Florinem Nitou. Budou tedy tyto tři elitní ligové kluby hledat nové brankáře? Pokud ano, tak by se mohly poohlédnout na Slovensku. Kdo by připadal v úvahu? Podívejte se na následující kapitoly.

Pokračování 2 / 4

Dominik Holec (Žilina)

Dominik Holec.jpg

Pětadvacetiletý rodák z Českých Budějovic, jenž působí v Žilině, na podzim vychytal osm čistých kont a v této statistice je nejlepším brankářem slovenské ligy. Svými výkony zaujal nejen zahraniční kluby, ale i trenéra Pavla Hapala, který jej povolal do slovenské reprezentace.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Dominik Greif (Slovan Bratislava)

Dominik Greif.jpg

Jen o jednu nulu méně než Holec má na kontě Dominik Greif. Dvaadvacetiletý slovenský reprezentant je oporou Slovanu Bratislava, se kterým si na podzim zachytal v Evropské lize. Pokud o něm však české kluby uvažují, tak by měly jednat rychle, okolo Greifa totiž krouží i Brighton a Crystal Palace z Premier League.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Martin Jedlička (Dunajská Streda)

Martin Jedlička DS.jpg

V sezoně 2017/18 tehdejší gólman Mladé Boleslavi odchytal zápas se Spartou, od které dostal tři branky. Další šanci už nedostal a odešel do Dunajské Stredy – nejprve na hostování, které se v únoru změnilo v přestup. Na Slovensku jednadvacetiletý gólman podává velmi dobré výkony a patří k nejlepším gólmanům ligy. Co na to české kluby? Přivede někdo z nich mladého reprezentanta, který je nyní jedničkou lvíčat, zpátky domů?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud