3 brankáři, kteří byli spojováni s přestupem do Slavie. Dvojkou za Kolářem však zřejmě zůstane Markovič

3 brankáři, kteří byli spojováni s přestupem do Slavie. Dvojkou za Kolářem však zřejmě zůstane Markovič

3 brankáři, kteří byli spojováni s přestupem do Slavie. Dvojkou za Kolářem však zřejmě zůstane Markovič

Neotřesitelnou brankářskou jedničkou Slavie je Ondřej Kolář. O toho je ale zájem v zahraničí, a tak není divu, že se v Edenu spekulovalo o příchodu nových gólmanů.

Bez názvu.jpg

Kolář zatím zůstává ve Slavii a v Edenu věří, že jej udrží i pro jarní část sezony. I tak se spekulovalo o příchodu dalších brankářů, nyní to ale vypadá, že přednost v roli dvojky dostane osmnáctiletý Jakub Markovič, z něhož by se jednou mohl stát Kolářův nástupce. Podívejte se, před kterými posilami dostal přednost.

Pokračování 2 / 4

Filip Nguyen

Filip Nguyen Liberec 2 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

O jeho příchodu do Edenu se psalo před rokem téměř jako o hotové věci. Filip Nguyen ale setrval v Liberci, kde působí i v letošní sezoně. V průběhu podzimu zasáhl do 19 zápasů a inkasoval v nich třicet branek. Na odchod sedmadvacetiletého gólmana Slovanu, který ligu chytá pravidelně od loňské sezony, to v tuto chvíli nevypadá.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Jindřich Staněk

Jindřich Staněk Plzeň Martin Sekanina  CNC  Profimedia.jpg

Třiadvacetiletý Jindřich Staněk loni vychytal postup do ligy Českým Budějovicím a v úvodu sezony byl jedničkou jihočeského nováčka. Jenže po příchodu zkušeného Jaroslava Drobného usedl mezi náhradníky a v zimě zamířil na hostování s opcí do Plzně. Údajně se o něj zajímala i Slavia.

Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Matouš Trmal

Matouš Trmal 19 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

V současné době je jedním z nejžádanějších ligových gólmanů. Psalo se o tom, že by mohl odejít do Sparty, kde by vytvořil duo s dalším bývalým brankářem Slovácka Milanem Hečou, okolo Matouše Trmala ale kroužila i Slavia. Jednadvacetiletý gólman, jenž letos vychytal sedm čistých kont, ale prozatím zůstává v Uherském Hradišti.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud