V aktuální nominaci (k dnešnímu poledni) na přátelák s Kyprem a utkání Ligy národů s Izraelem a Skotskem najdeme 11 fotbalistů z domácí soutěže.  Jaká je jejich cena na přestupovém trhu podle renomovaného portálu TransferMarkt, to vám prozradí fotogalerie.

V aktuální nominaci (k dnešnímu poledni) na přátelák s Kyprem a utkání Ligy národů s Izraelem a Skotskem najdeme 11 fotbalistů z domácí soutěže. Jaká je jejich cena na přestupovém trhu podle renomovaného portálu TransferMarkt, to vám prozradí fotogalerie.

 9. - 11. Filip Nguyen (Slovan Liberec) Věk: 28 let Post: brankář Aktuální tržní cena: 20,3 milionu korun Profimedia.cz
 9. - 11. Tomáš Holeš (Slavia Praha) Věk: 27 let Post: obránce, záložník Aktuální tržní cena: 20,3 milionu korun Profimedia.cz
 9. - 11. Ondřej Čelůstka (Sparta Praha) Věk: 31 let Post: obránce Aktuální tržní cena: 20,3 milionu korun Profimedia.cz
 8. Lukáš Provod (Slavia Praha) Věk: 23 let Post: obránce, záložník Aktuální tržní cena: 21,7 milionu korun Profimedia.cz
12
Fotogalerie

11 současných fotbalových reprezentantů z české ligy v řeči peněz. Podívejte se, kolik stojí Hložek a spol.

Český fotbalový národní tým stojí na prahu dalšího reprezentačního okna, v němž změří síly s Kyprem, Izraelem a Skotskem. V kádru, který byl k těmto zápasům nominován, nejsou jen krajánci, kteří působí v zahraničních klubech, ale slušný podíl mají i hráči z domácí soutěže.

slide-reprezentanti z ligy.jpg

Bývaly doby, kdy fotbalisté z české nejvyšší soutěže neměli moc šancí se do národního týmu prosadit. Jistá místa v něm měli internacionálové, kteří byli oporami velkých klubů ze zahraničí, jako třeba Nedvěd, Čech, Jankulovski, Baroš, Poborský a mnozí další. Doba se však změnila, tuzemská reprezentace se v žebříčku FIFA propadla až do páté desítky a nároďák se bez hráčů z Fortuna ligy neobejde.

V aktuální nominaci (k dnešnímu poledni) na přátelák s Kyprem a utkání Ligy národů s Izraelem a Skotskem najdeme 11 fotbalistů z domácí soutěže. Jaká je jejich cena na přestupovém trhu podle renomovaného portálu TransferMarkt, to vám prozradí fotogalerie.

Doporučujeme

Články odjinud