Júsuf Hilál (Bahrajn) - 600 tis. eur  Reprezentant z Bahrajnu na podzim hostoval v Liberci, teď je ale zpátky v Edenu. Sedmadvacetiletý útočník však bude mít co dělat, aby se do sestavy dostal.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Mick van Buren (Nizozemsko) - 600 tis. eur  Stejně jako Júsuf na podzim hostoval. Ne však v Liberci, ale v Českých Budějovic. Nizozemský útočník se dostal zpátky do herní pohody, kterou na jaře bude chtít prodat v Edenu. Foto: Profimedia.cz
 Jakub Hromada (Slovensko) - 650 tis. eur  Třetí zimní navrátilec. Jakub Hromada toho sice v Edenu zatím moc neodehrál, sešívaní ho ale napsali na soupisku pro Evropskou ligu. Zdá se, že trenér Trpišovský se slovenským záložníkem počítá.  Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Taras Kačaraba (Ukrajina) - 800 tis. eur  Ukrajinský stoper je v Edenu na hostování z Liberce. Ve Slavii sice nezačal nejlépe, stále má však dost prostoru na to, aby slávistické vedení přesvědčil a jeho hostování se tak v létě změnilo v přestup.  Foto: Profimedia.cz
12
Fotogalerie

11 cizinců, kteří působí ve Slavii. Podívejte se, kolik stojí Bah, Stanciu, Sima a spol.

V kádru Slavie je v současné době zase řada cizinců. Jejich počet je nyní dokonce dvouciferný.

Bez názvu.jpg

Ze Slavie v zimě odešel Petar Musa, jenž zamířil na hostování do Unionu Berlín. I bez něj ale v Edenu působí jedenáct zahraničních hráčů. Jaké jsou podle portálu transfermarkt.de jejich aktuální tržní ceny? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 12

Júsuf Hilál (Bahrajn) - 600 tis. eur 

Júsuf Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Reprezentant z Bahrajnu na podzim hostoval v Liberci, teď je ale zpátky v Edenu. Sedmadvacetiletý útočník však bude mít co dělat, aby se do sestavy dostal. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 12

Mick van Buren (Nizozemsko) - 600 tis. eur 

Mick van Buren Slavia 3.jpg

Stejně jako Júsuf na podzim hostoval. Ne však v Liberci, ale v Českých Budějovic. Nizozemský útočník se dostal zpátky do herní pohody, kterou na jaře bude chtít prodat v Edenu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 12

Jakub Hromada (Slovensko) - 650 tis. eur 

Jakub Hromada Slavie 21 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Třetí zimní navrátilec. Jakub Hromada toho sice v Edenu zatím moc neodehrál, sešívaní ho ale napsali na soupisku pro Evropskou ligu. Zdá se, že trenér Trpišovský se slovenským záložníkem počítá. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 12

Taras Kačaraba (Ukrajina) - 800 tis. eur 

Taras Kačaraba Slavia.jpg

Ukrajinský stoper je v Edenu na hostování z Liberce. Ve Slavii sice nezačal nejlépe, stále má však dost prostoru na to, aby slávistické vedení přesvědčil a jeho hostování se tak v létě změnilo v přestup. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 12

Ibrahim Traoré (Pobřeží slonoviny) - 1,4 mil. eur 

Ibrahim Traore Slavia 2 Pavel Mazac CNC Profimedia.jpg

Zkušený záložník z Pobřeží slonoviny má v Edenu stále silnou pozici. Letos si připsal 16 startů, do hry však chodí převážně z lavičky náhradníků. 

Foto: Pavel Mazac / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 12

Oscar Dorley (Libérie) - 2 mil. eur 

Oscar Schick.jpg

Pozice univerzála z Libérie je čím dál silnější. Oscar Dorley se zabydluje v základní sestavě a patří ke klíčovým hráčům Slavie. Spekuluje se o tom, že ho chce anglický Leeds. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 8 / 12

Alexander Bah (Dánsko) - 2,5 mil. eur 

Alexander Bah Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Zimní posila Slavie. Pravý obránce z Dánska do Edenu přišel za více než čtyřicet milionů korun a ihned se zabydlel v základní sestavě. Sešívaní od něj čekají velké věci. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 9 / 12

Nicolae Stanciu (Rumunsko) - 4,5 mil. eur 

Nicolae Stanciu Slavia 20 Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Rumunský záložník je dodnes nejdražším hráčem v ligové historii. Nicolae Stanciu patří ke klíčovým postavám týmu trenéra Trpišovského, stále je okolo něj ale rušno. Naposledy ho chtěl Trabzonspor. 

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 10 / 12

Simon Deli (Pobřeží slonoviny) - 5 mil. eur 

Simon Deli Slavia 21 Dominik Bakeš CNC Profimedia.jpg

V létě roku 2019 ze Slavie odešel, v zimě se ale nečekaně objevil zpátky v Edenu. Zkušený stoper z Pobřeží slonoviny se vrátil z hostování z belgických Brugg, které ho Slavii zapůjčily do konce této sezony. 

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

Pokračování 11 / 12

Peter Olayinka (Nigérie) - 6 mil. eur 

Peter Olayinka Slavia 20 2 MICHAL SVÁČEK MAFRA Profimedia.jpg

Dříve hrával za Duklu, až ve Slavii ale naplno rozbalil, co v něm je. Peter Olayinka se prosadil v Lize mistrů a dostal se i do nigerijské reprezentace. Jak dlouho ho v Edenu udrží? 

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Pokračování 12 / 12

Abdallah Sima (Senegal) - 8 mil. eur 

Abdallah Sima Slavia 20_3 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Největším klenotem sešívané družiny je Abdallah Sima, který se přitom do ligového kádru zabudoval až v průběhu podzimu. Ihned se z něj stala hvězda ligy a žádaný hráč na přestupovém trhu. Devatenáctiletý Senegalec zaujal takové kluby, jako je Arsenal nebo Juventus. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud