Jiří Bílek   Deli nastupuje na postu stopera, během své premiéry v sešívaném dresu ale hrál ve středu zálohy. Ve stoperské dvojici sešívaného týmu nastoupili Lukáš Fialka a Jiří Bílek, jenž je nyní ve Slavii sportovním ředitelem. Foto: Profimedia.cz 
 Vukadin Vukadinovič   Třicetiletý srbský křídelník v současné době působí v Teplicích. Předtím hrával za Karvinou, Spartu či Zlín, kde nabral parádní formu. Svou ligovou kariéru však nastartoval v Jablonci a v sezoně 2014/15 nastupoval za Slavii. Tehdy zasáhl do 22 ligových zápasů, ve kterých dal jeden gól a přidal tři nahrávky.  Foto: Profimedia.cz 
 Levan Kenija    Ve středu slávistické zálohy tehdy nastupoval Levan Kenija. Nyní třicetiletý fotbalista z Gruzie za Slavii odehrál celkově 32 ligových zápasů. V sezoně 2014/15, která byla jeho první v sešívaném dresu, si připsal 14 startů, dva góly a jednu nahrávku.  Foto: Profimedia.cz 
 Jaromír Zmrhal   Slávistický dres tehdy oblékal také Jaromír Zmrhal, který už v té době patřil ke klíčovým hráčům sešívané družiny. V ročníku 2014/15 dal čtyři góly a přidal i stejný počet nahrávek. Na začátku minulého ročníku z Edenu odešel do italské Brescie, v zimě ale zamířil na hostování do Mladé Boleslavi. Foto: Profimedia.cz 
6
Fotogalerie

100 ligových zápasů Simona Deliho ve Slavii. Kdo byl u jeho premiéry v sešívaném dresu?

Simon Deli se v zimě vrátil do Slavie, kam zamířil na hostování z Brugg. O víkendu zasáhl do duelu s Teplicemi a připsal si už svůj stý ligový start v sešívaném dresu.

Simon Deli Škoda Dominik Bakeš  CNC  Profimedia.jpg

Simon Deli, který o víkendu odehrál stý zápas v sešívaném dresu, debutoval v barvách Slavie v zimě roku 2015. Slávisté tehdy předvedli velmi dobrý výkon a vyhráli 3:1 v Liberci, za který nastoupili Ondřej Kolář, David Pavelka nebo Marek Bakoš. A kteří hráči stáli po boku Deliho v barvách Slavie? Jména pěti z nich najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 6

Jiří Bílek 

Jiří Bílek.jpg

Deli nastupuje na postu stopera, během své premiéry v sešívaném dresu ale hrál ve středu zálohy. Ve stoperské dvojici sešívaného týmu nastoupili Lukáš Fialka a Jiří Bílek, jenž je nyní ve Slavii sportovním ředitelem.

Foto: Profimedia.cz 

Pokračování 3 / 6

Vukadin Vukadinovič 

vukadin vukadinovič Slavia.jpg

Třicetiletý srbský křídelník v současné době působí v Teplicích. Předtím hrával za Karvinou, Spartu či Zlín, kde nabral parádní formu. Svou ligovou kariéru však nastartoval v Jablonci a v sezoně 2014/15 nastupoval za Slavii. Tehdy zasáhl do 22 ligových zápasů, ve kterých dal jeden gól a přidal tři nahrávky. 

Foto: Profimedia.cz 

Pokračování 4 / 6

Levan Kenija  

Levan Kenija.jpg

Ve středu slávistické zálohy tehdy nastupoval Levan Kenija. Nyní třicetiletý fotbalista z Gruzie za Slavii odehrál celkově 32 ligových zápasů. V sezoně 2014/15, která byla jeho první v sešívaném dresu, si připsal 14 startů, dva góly a jednu nahrávku. 

Foto: Profimedia.cz 

Pokračování 5 / 6

Jaromír Zmrhal 

Jaromír Zmrhal.jpg

Slávistický dres tehdy oblékal také Jaromír Zmrhal, který už v té době patřil ke klíčovým hráčům sešívané družiny. V ročníku 2014/15 dal čtyři góly a přidal i stejný počet nahrávek. Na začátku minulého ročníku z Edenu odešel do italské Brescie, v zimě ale zamířil na hostování do Mladé Boleslavi. 

Foto: Profimedia.cz 

Pokračování 6 / 6

Milan Škoda 

Milan Škoda.jpg

Hvězdou tehdejšího zápasu byl Milan Škoda, který v duelu s Libercem nastřílel hattrick a zařídil slávistickou výhru 3:1. V ročníku 2014/15 nasázel celkem 19 branek a prožil tak svou střelecky nejlepší sezonu v kariéře. 

Foto: Profimedia.cz 

Doporučujeme

Články odjinud