10
Fotogalerie

10 nejsilnějších hráčů ve hře FIFA 16. Je mezi nimi Bony a slovenský brankář

Nejlépe hodnoceným fotbalistou hry FIFA 16 je Lionel Messi. Mezi gólmany kraluje Manuel Neuer, českým fotbalistům vládne Petr Čech, obráncům zase Thiago Silva. Ale kdo je nejsilnější ze všech?

Když má Lionel Messi míč u nohy, je téměř nezastavitelný, dokáže obejít kohokoliv. Je neuvěřitelně rychlý a téměř nepolapitelný, ale taky je docela křehký. Aby ne, když váží jen 170 centimetrů a neváží ani 70 kilogramů.

Někteří fotbalisté vedle něj vypadají jako hromotlukové. Ale nejen vedle něj, jsou zkrátka jinak stavění a také jsou hodně silní. Jména deseti nejsilnějších fotbalistů světa podle tvůrců hry FIFA 16 najdete v naší fotogalerii.

10. Bony Wilfried (Pobřeží Slonoviny, Manchester City).jpg9. Fabien Farnolle (Benin, Le Havre).jpg8. Martin Polaček (Slovensko, Lubin).jpg7. Abdoul Ba (Senegal, Lens).jpg6. Jamison Olave (Kolumbie, Salt Lake).jpg5. George Elokobi (Kamerun, Colchester).jpg4. Roman Torres (Panama, (Seattle).jpg3. Felipe Baloy (Panama, Atlas).jpg2. Christopher Samba (Dynamo Moskva, Francie.jpg1. Adebayo Akinfenwa (Anglie, Wimbledon).jpg
Pořádní pořízci. Toto jsou nejsilnější hráči ve hře FIFA 16. (Foto: Profimedia.cz)

Doporučujeme

Články odjinud