Keylor Navas (Real Madrid) – 87.  Po vydařeném mistrovství světa 2014 přestoupil reprezentant Kostariky do Realu Madrid a stal se spolehlivou jedničkou Bílého baletu. Byl u všech tří titulů v Lize mistrů, přesto Real v létě přivedl Thibauta Courtoise. Foto: Profimedia.cz
 Samir Handanovič (Inter Milán) – 88.  Už několik let se řadí mezi absolutní brankářskou elitu a přední místa okupuje také v hodnocení hry FIFA 19. Od roku 2012 je oporou Interu Milán, se kterým letos čtyřiatřicetiletý Slovinec hraje i Ligu mistrů. Foto: Profimedia.cz
 Gianluigi Buffon (PSG) – 88.  Řadu let byl oporou Juventusu. V létě se však čtyřicetiletý gólman s turínským klubem rozloučil a podepsal smlouvu s Paris Saint Germain. Aktuálně je ale jen dvojkou. Foto: Profimedia.cz
 Hugo Lloris (Tottenham) – 88.  Úřadujícími světovými šampiony jsou Francouzi. Ti v Rusku odehráli parádní turnaj a navíc jim skvěle zachytal gólman. Ne náhodou je Hugo Lloris považován za jednoho z nejlepších brankářů Premier League. Foto: Profimedia.cz
10
Fotogalerie

10 nejlepších brankářů ve hře FIFA 19. Vládne jim De Gea, ale kde je Čech?

Petr Čech byl řadu let považován za jednoho z nejlepších gólmanů planety. A k nejlépe hodnoceným patřil také ve hře FIFA. To už ale letos neplatí.

Čech dostal od tvůrců hry FIFA 19 rating pouze 82. To je o dva body méně, než má Bernd Leno, jeho konkurent z Arsenalu. Ani on se ale mezi desítku nejlépe hodnocených gólmanů hry nevešel. Kdo v ní naopak nechybí? Její podobu najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 11

Ederson (Manchester City) – 86

Ederson City.jpg

Před rokem zamířil do Manchesteru City, který za něj zaplatil více než miliardu korun. Ederson se tak stal druhým nejdražším gólmanem historie. V létě však šel ještě za větší peníze z AS Řím do Liverpoolu jeho krajan Alisson.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 11

Keylor Navas (Real Madrid) – 87

Keylor Navas Real.jpg

Po vydařeném mistrovství světa 2014 přestoupil reprezentant Kostariky do Realu Madrid a stal se spolehlivou jedničkou Bílého baletu. Byl u všech tří titulů v Lize mistrů, přesto Real v létě přivedl Thibauta Courtoise.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 11

Samir Handanovič (Inter Milán) – 88

Samir Handanovic.jpg

Už několik let se řadí mezi absolutní brankářskou elitu a přední místa okupuje také v hodnocení hry FIFA 19. Od roku 2012 je oporou Interu Milán, se kterým letos čtyřiatřicetiletý Slovinec hraje i Ligu mistrů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 11

Gianluigi Buffon (PSG) – 88

Gianluigi Buffon PSG.jpg

Řadu let byl oporou Juventusu. V létě se však čtyřicetiletý gólman s turínským klubem rozloučil a podepsal smlouvu s Paris Saint Germain. Aktuálně je ale jen dvojkou.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 11

Hugo Lloris (Tottenham) – 88

Hugo Lloris.jpg

Úřadujícími světovými šampiony jsou Francouzi. Ti v Rusku odehráli parádní turnaj a navíc jim skvěle zachytal gólman. Ne náhodou je Hugo Lloris považován za jednoho z nejlepších brankářů Premier League.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 11

Marc-André ter Stegen (Barcelona) – 89

Marc Ter Ster Barca.jpg

Německo sice aktuálně prochází krizí, na co si však nemusí stěžovat, to je otázka brankářů. Němci jich totiž mají pořádnou zásobu. Jedním z nich je i Marc-André ter Stegen, který je jedničkou Barcelony.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 8 / 11

Jan Oblak (Atlético Madrid) – 90

Jan Oblak.jpg

Slovinsko v tomto seznamu nemá jediného, ale hned dva zástupce. Mezi elitu se totiž znovu dostal Jan Oblak, jenž je už několik let oporou Atlética Madrid.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 9 / 11

Thibaut Courtois (Real Madrid) – 90

Thibaut Courtois Real.jpg

Z Chelsea vystrnadil Petra Čecha, několik let byl oporou Blues, v létě ale Londýn opustil a zamířil do Realu Madrid. Ten se svou novou jedničkou podepsal smlouvu na šest let.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 10 / 11

Maneul Neuer (Bayern Mnichov) – 90

Manuel Neuer Bayern.jpg

Několik let byl nejlépe hodnoceným gólmanem celé hry, loni ale laboroval se zraněním a výsadní post opustil. I tak se ale s ratingem 90 dělí o druhé místo.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 11 / 11

David de Gea (Manchester United) – 91

David de Gea MU.jpg

První příčku letos obsadil David de Gea. Se Španělskem na mistrovství světa neuspěl, ani s Manchesterem Unietd nevybojoval anglický titul, tvůrci hry mu přesto dali nejvyšší rating ze všech gólmanů.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud