V sobotu se s krásnými brankami doslova roztrhl pytel. Po internetu koluje parádní trefa Tomáše Rosického, nádherný gól Waynea Rooneyho či neuvěřitelný zásah Garetha Balea. Jeho gól do sítě Elche byl opravdu výstavní.

Barcelona nečekaně zaváhala a prohrála na půdě San Sebastianu, čehož využil Real Madrid a dostal se do čela Primera Division. I bez Cristiana Ronalda zvládl bez větších problémů duel s Elchce, který Bílý balet vyhrál 3:0.

V první půli otevřel skóre Asier Illarramendi, na další branku se muselo čekat až do 72. minuty. To čekání se ale vyplatilo. Gareth Bale napřáhl asi na hranici pětadvaceti metrů a i za pomoci břevna parádně zavěsil. Byla to už jeho dvanáctá branka v dresu Realu a s hrdostí může říct, že byla také dosud nejkrásnější.